Úvod Ústecký kraj Apartmány U Dlouhána na Nechranické přehradě

Apartmány U Dlouhána na Nechranické přehradě

4 478

Nabízíme ubytování v objektu na polosamotě u samého břehu Nechranické přehrady s písečnou pláží. Vhodné zejména pro rybáře, pro které jsme zajistili maximální komfort a také pro rodiny s dětmi.

Výhled z apartmánu na přehradu
Výhled z apartmánu na přehradu

Samostatně jsou zde vybudovány 2 apartmány (spodní a horní). Ve spodním apartmánu naleznete toaletu, sprchový kout, společenskou místnost s kuchyní a 2 ložnice. 1 ložnice 2 postele, 2 ložnice 1 postel a palanda + možnost využití gauče ve společenské místnosti pro 6 osobu. Terasa s výhledem na přehradu. Kuchyň je vybavena varnou konvicí, MW, sporákem, troubou, digestoří, myčkou, lednicí s mrazákem, nádobím, příbory a jiné. Podlahové topení, klimatizace, TV, Wi-Fi.

V horním apartmánu (vhodnější pro rodiny s dětmi) toaleta, koupelna s vanou, společenská místnost s kuchyní vybavenou stejně jako ve spodním apartmánu. 1 ložnice 2 postele, dětský pokoj 2 postele + možnost využití gauče ve společenské místnosti pro 5 osobu. Balkon s výhledem na přehradu. Z dětského pokoje vstup do podkrovních prostor, kde se nachází množství hraček určených pro děti. Tento prostor je řešen tak, aby bylo možné mít děti pod dohledem. Podlahové topení, klimatizace, TV, Wi-Fi.

Co najdete na pozemku: Parkoviště pro 6 vozidel, venkovní zastřešené posezení s výhledem na vodu pro 12 osob vybavené grilem, udírnou, lednicí, drezem, dětské hřiště cca 100m s plážovým pískem, solární sprcha, psí bouda.

Připravujeme: Filetárnu, kryté odkládací prostory pro rybářské náčiní včetně rozložených prutů, nádrž na nástražní rybky, terasu na opalování.

V ceně: El. energie, Wi-Fi, provoz grilu a udírny (plyn, dřevěné uhlí, piliny), přikrývky, lůžkoviny, čistící prostředky (jar, tablety do myčky aj.), rybářská loďka pro každý apartmán.

Za příplatek: El. lodní motor 1000,- Kč / týden, výčepní zařízení 1000,- Kč / týden.

Zajímavosti: Podle celkové statistiky úlovků za rok 2017 bylo na ÚN Nechranice uloveno největší množství kapra obecného, podobným počtem ulovených ryb se nemůže chlubit žádný jiný revír Českého rybářského svazu! Celkem uloveno 47.246 ks (94 850 kg) kapra.

Ceník

Začátek a konec pobytu dohodou. Minimální délka pobytu 2 dny.
Apartmán/den – letní sezóna 15.6. – 15.9. za 2.800,- Kč, ostatní 1.900,- Kč
Víkendy: 5.000,- Kč

Kontakt

Více informací a rezervace:

Vladimír Krejčí
Tel.: +420 775 853 730
E-mail: udlouhana@atlas.cz

Kalendář obsazenosti

Fotogalerie

Komerční sdělení