Úvod Jihočeský kraj Chalupa „U čarodějnice“ v Újezdě u Orlické přehrady

Chalupa „U čarodějnice“ v Újezdě u Orlické přehrady

3 457

Chalupa se nachází cca 700 m od řeky Vltavy na konci přehradní nádrže Orlík, 3 km od přehrady Kořensko a 11 km od přehrady Hněvkovice a 6 km od Týna nad Vltavou. Vltava je zde široká asi 100-120 m a hluboká kolem 4-5 m, podle toho jaké je léto. Je tu vhodná rekreace i pro celé rodiny s dětmi, protože je zde možnost mimo rybolovu i rekreačního sportu jako je turistika a cyklistika, objekt se nachází v blízkosti Píseckých hor a rozsáhlých lesů, kde je i možnost sběru všech druhů hub, hlavně hřibovitých a v létě také sběru borůvek a malin.

1

Také pro milovníky kultury a historie jsou zde velké možnosti. Zámky na Hluboké, Český Krumlov, Písek, Kratochvíle, Písek aj., v Týně je otáčivé divadlo. Možnost koupání je v blízkém Týně nad Vltavou, kde je nový plavečák a také ve Vltavě, která je celkem čistá, nebo v nedalekém Olešníku. Se stravováním není také problém – v nedalekém Všeteči, Neznašově nebo v Albrechticích.

Nyní k samotnému rybolovu: přehrada je pravidelně zarybňována, takže jsou tu všechny druhy ryb: kapr, amur, candát, úhoř, štika , sumec aj.. Na VN Orlík povolen NON – STOP rybolov celoročně podle ryb. řádu.

Ubytování: 5 + 1 , až 9 osob ve 4 samostatných ložnicích, vybavená kuchyně, obývák, koupelna se sprchou, 2 WC, studený sklep. TV, SATELIT, WIFI

Cena ubytování za celý objekt za týden: 8 000,- Kč + spotřeba vody a el.energie, záloha při objednávce 3.000,- Kč. Silvestr: 10 000,- Kč.

GPS chalupy:

Kontakt:

Lenka Steibichler
E-mail: ujezd40@centrum.cz
Tel.: +420739695919

Galerie: