Úvod Jihomoravský kraj Chata Emma

Chata Emma

5 345

Nabízíme k pronájmu rekreační chatu v klidné oblasti Jazovická zátoka/Farářka, u prvního jezera Vranovské přehrady od ústí řeky Dyje, v rakouském příhraničí. Tato část Vranovské přehrady je jednou z nejvyhledávanějších rybářských lokalit revíru. Kromě obrovských sumců, kterými je tato část přehrady proslulá, se na Farářce vyskytují i velcí kapři. Chata se nachází v lese asi 100-150m od vody. Břehy jsou tady většinou pozvolné s písčitým/bahnitým dnem.

Pohled na chatu zepředu - vstup do chaty
Pohled na chatu zepředu – vstup do chaty

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 8 osob ve 4 ložnicích. Za příplatek je možnost rozložit rohový gauč a je místo pro 8+2 osob.

Ložnice a pokoje: V objektu se v přízemí nachází předsíň, moderní vybavená kuchyň, garáž (pouze na kola) a koupelna. V 1. patře nachází veranda s možností posezení. Dále se v 1. patře nachází společenská místnost s krbovou vložkou a 2 ložnice (první má dvoulůžko a druhá má 2 jednolůžka) a splachovací WC. V 2. patře jsou 2 ložnice (obě mají 2 jednolůžka).

Sociální zařízení: Samostatná koupelna s vanou, umyvadlem a příslušenstvím, WC.
Vytápění: Vytápění objektu je řešeno krbovou vložkou s výměníkem (topení po celé chatě).
Doprava, parkování: Objekt se nalézá v Jazovické zátoce u prvního jezera Vranovské přehrady, mezi Lančovem a Jazovicema. Jsou k dispozici 2-3 parkovací místa.

Stravování:
Vlastní stravování v objektu, restaurace 5 km Lančov

Vybavení chaty:
– elektřina, teplá voda (bojler), vlastní studna,
– nová moderní plně vybavená kuchyně – varná deska, myčka, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, vybavení k vaření a stolování
– ohniště, gril, slunečník, lehátka na relax, dřevo na topení, u vody loďka pro 4 osoby, kanoe
– venkovní posezení (u chaty a na terase v patře)

Výlety, atrakce, zábava:
Krásné výlety do okolí – Podyjí, nádherný barokní zámek a město Vranov nad Dyjí, malým vláčkem z Vranova na Vranovskou pláž (výlety lodí, obchůdky, bary, restaurace,  disco), výlety do příhraničí, hrad Bítov, zřícenina Cornštejn, historické Znojmo a kraj vína, vinice Šobes, malovaný sklípek Šatov, Křížový sklep Přímětice a mnoho dalších…

Provoz, poplatky, ceny:
Provoz celoročně.

Hlavní letní sezóna: 17.000,- Kč za týden (červenec-srpen)
Mimo sezónu: 14.000,- Kč za týden
7.500,- Kč za víkend

Za každou osobu nad limit (8 osob) příplatek 300Kč/noc.

V ceně čisté povlečení/dle počtu ubytovaných osob, koš dřeva na ohniště, pytel uhlí na gril, poplatek za popelnice, energie do 50 kWh/týden, 25 kWh na víkendové pobyty v ceně (doplatek při ukončení pobytu dle aktuálního stavu: 6,-Kč/1 kWh). Průměrná spotřeba 8 osob/týden cca 60-70 kWh.

Cena neobsahuje rekreační poplatek 4,- Kč/osoba nad 15 let/noc. Další koš dřeva 300,- Kč.

Záloha za rezervaci: 50% ceny.

Vratná kauce: 5.000,- Kč se hradí spolu s doplatkem 14 dní před zahájením pobytu na účet. Po skončení pobytu bude kauce vrácena zpět na účet.

K podpisu řádná Smlouva a Předávací protokol chaty a veškerého vybavení.

Nástupy na pobyt v sobotu do 14:00 h, odjezdy v sobotu do 10:00 h, nebo dle individuální dohody.

Kontakt

mobil: 775 940 498
e-mail: chata-emma@centrum.cz
web: www.chata-emma.cz

Aktuální obsazenost najdete zde: Obsazenost

GPS pozice chaty

Fotogalerie