Úvod Zahraničí Chata na soutoku řek – Dunaj

Chata na soutoku řek – Dunaj

1 443

Předmětem nabídky je možnost ubytování v chatě ležící na „ostrově“ obklopeném ze severu sopečným pohořím Burda, od západu deltou Hronu a od východu soutokem řek Ipelu s Dunajem, které zde tvoří hranici s Maďarskem.

Chata na soutoku - Dunaj

Jedná se o výjimečné místo s klimatickými podmínkami připomínající středomoří, včetně fíků a cikád.

Pro návštěvníky je určena samostatná polovina dvojdomku, nově po rekonstrukci včetně nového vybavení, nábytku, kuchyně, dispozičně sestávající z přízemí – společenská místnost, kuchyně s jídelním koutem, koupelna s WC. V patře 2 ložnice, krytá terasa s výhledem přes Dunaj na Ostřihomskou katedrálu. Kapacita ubytování 6 osob s možností přistýlek. Soukromí, téměř samota.

Přístup na oplocený pozemek možný i z druhé strany vozem, vhodné zejména pro návštěvníky s vlastním člunem.

Lovnými revíry v okolí jsou Ipeľ č.1, Hron č.1, Dunaj č.1 a slepá ramena Hronu. Nejbližší voda 300m od pozemku. V těchto revírech je doloženo přes 60 druhů ryb, včetně veslonosa, jeseterů… Písečné a štěrkové dunajské pláže jsou ideální na koupání v přírodě.

Možnost návštěvy největších slovenských termálů Vadaš Štúrovo vzdálených jen 5 km od objektu, nebo na Maďarské straně za mostem. Ideální také pro cykloturistiku nebo pěšky po naučných chodnících blízkými pohořími.

Kontakt

Tel. +420 777 952 203
E-mail: confluentes42@gmail.com

Galerie

Komerční sdělení