Úvod Jihočeský kraj Chata Nad Stádleckým řetězákem – Lužnice – Dobřejice

Chata Nad Stádleckým řetězákem – Lužnice – Dobřejice

12 655
0
SDÍLET

Nejen rybářská dovolená v chatě v jižních Čechách na břehu Lužnice s možností výkonu i rekreačních aktivit – cyklostezky, houbaření – 20 m do lesa, výlety a samozřejmě rybaření na všechny způsoby. Jsou zde ulovené štiky, sumci, kapři, cejni, líni, karasi atd. Chata prošla celkovou rekonstrukcí. Na střeše jsou pálené tašky a je kompletně zateplená. Stojí 5 m od vody a 600 m nad jezem, v blízkosti Národní technické památky Stádlecký řetězový most.

Z venkovní terasy s krbem a zahradním nábytkem, která je z poloviny zastřešená, je výhled na skalnatou stráň se stromy na protějším břehu řeky. Na terasu navazuje letní kuchyňka s linkou, dřezem, pracovní deskou a pultem, druhou lednicí s mrazákem, dvoulůžkovou postelí a zároveň slouží jako další úložný prostor např. na pruty, kola, kočárek apod. Zásoba suchého dřeva je vytvořena v krytém dřevníku, je zde také ohniště. Vlastní pozemek sahá až k vodě a je ohraničený udržovaným živým plotem, který zajišťuje dostatečné soukromí k relaxaci a odpočinku, vlastní přístup k řece se dvěma pramicemi a parkování až pro 4 auta. Část přírodního břehu je doplněn kamenným tarasem a molem.

V koupelně nabízí nový sprchový kout, umyvadlo a WC (druhé WC na zahradě – chemické). V kuchyni je linka se dřezem, nádobí, příbory, lednice s mrazákem, mikrovlnná a pečící trouba s plotýnkami a rychlovarná konvice. Dále je zde jídelní stůl se židlemi, celkové vybavení nábytkem, krbová kamna, TV, internet, satelit, postele – 6x místo na spaní ve dvou ložnicích (3 a 3 lůžka) + možno přespat v letní kuchyňce.

GPS: 49°22’16.471″N, 14°31’14.924″E

Mapa

Ceník

Cena 9.900,-Kč/týden (včetně povlečení) + elektrika 6,-Kč/KWh + 2.000,-Kč kauce při nástupu + 500,- Kč na konečný úklid

Obsazenost

Kontakt

Alois Halaška
Tel.: 728 454 533
E-mail: alois.halaska@seznam.cz
www.chatastadlec.cz

Fotogalerie

SDÍLET