Úvod Jihomoravský kraj Chata POMERANCH u rybníka, Moravský kras

Chata POMERANCH u rybníka, Moravský kras

6 471

Chata POMERANCH stojí u rybníku, nedaleko malebné vesničky Ruprechtov, poblíž Moravském krasu. Polohou nabízí ideální místo pro vaši dovolenou, pár dní odpočinku nebo jen víkend. RYBÁŘSKÝ REVÍR 461 118 RAKOVEC 2.

Chata Pomeranch

V nejbližším okolí využijete množství cyklostezek, lesů pro pěší turistiku a i houbaři si přijdou na své. Plavce i rybáře potěší zarybněný rybník. V obci můžete navštívit světový unikát „VĚTRNÝ MLÝN s HALADAYLOVOU TURBÍNOU“. Milovníci zimních radovánek můžou bruslit na zamrzlém rybníce nebo zimním stadionu ve Vyškově, proběhnout se na běžkách, lyžování je možné v Hořicích u Blanska nebo v Novém městě na Moravě. Historii regionu vám přiblíží prohlídka „DOŠKOVÉ CHALOUPKY“ stojící uprostřed obce. V nedalekém Senetářově lze navštívit „MUZEUM PERLEŤÁŘSTVÍ“. Rudické propadání, Sloupskošošůvské jeskyně, Balcarka a mnohé další jeskyně nadchnou milovníky Moravského krasu. Děti ocení příjemnou procházku, kde se říká „ U TŘÍ SMRKŮ“, do místa, kde se natáčel film KUKY SE VRACÍ, můžou navštívit vyškovskou ZOO s Dinoparkem nebo Aquapark a po cestě zpět rozhlednu Chocholík v Drnovicích. Přímo v obci jsou dvě restaurace a v sousedství ROUBENKY obchod s potravinami. Blízké i široké okolí vás zaujme svou členitostí a nabídkou hlubokých lesů, kouzelných pasek i romantických luk.

V patře jsou k ubytování dva pokoje se čtyřmi lůžky a možností přistýlky a jeden pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky. Do pokojů je přístup po schodišti venkem. Celkem lze pohodlně ubytovat až 13 osob. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má k dispozici elektronický trezor. Bezplatný WIFI internet je samozřejmostí. V přízemí je plně vybavená kuchyně (el. sporák se sklokeramickou deskou, elekt. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvě ledničky, dostatek nádobí (sklenic i příborů), myčka nádobí, kávovar na esspreso, automatická pračka, žehlička a žehlící prkno). Dále k dipozici venkovní grill, basketbalový koš, stůl na stolní tenis, stolní fotbálek, badbintonová sít, petanque, dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami. Po dohodě lze zapůjčit přenosné výčepní zařízení a výčepní sklo, zajistit sud apod. Společenská místnost, které vévodí zděný krb (dříví do krbu v ceně), je útulné místo s domácím prostředím umocněno masivní dřevěnou konstrukcí stropu. Děti můžou využít dětský koutek, variabilní stoly a židle zajistí soukromí nebo naopak stmelí přátele. Jsou zde také k dispozici dvě toalety. Je zde také TV s příjmem satelitních pořadů. Příznivcům venkovního grilování je k dispozici grill.

Mapa

Ceník

Aktuální ceník najdete na našich stránkách: www.pomeranch.cz

Kontakt

Adresa: Ruprechtov 245, 683 04 Ruprechtov
E-mail: info@pomeranch.cz
Mobil: 724 255 298
Web: www.pomeranch.cz

Fotogalerie

Komerční sdělení