Úvod Doporučujeme Chata u řeky Lužnice – VN Kořensko

Chata u řeky Lužnice – VN Kořensko

39 879

Nabízíme k pronájmu rekreační chatu nacházející se přímo na břehu řeky Lužnice, cca 30m od vodní hladiny přehrady Kořensko, 1,5km od soutoku Vltavy s Lužnicí, v uzavřené a klidné komunitě několika dalších chat, šířka toku 60 až 80 m, s max.hloubkou 4,5 m. Chata je zděná, vnitřní místnosti jsou obloženy dřevem, objekt je po celkové rekonstrukci v r. 2010. V nejbližším okolí chaty se nachází les, udržovaný trávník s volným přístupem k vodě, svou polohou se chata nalézá na výjimečném místě.

Mapa

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro max. 8 osob ve 2 ložnicích. Domácí zvířata za poplatek a pouze po domluvě!!!

Ložnice a pokoje: V objektu se nachází prosklená veranda s možností posezení a výhledem na řeku a les, jeden pokoj se čtyřmi palandami a rohovou sedací soupravou, spaní pro pět osob(první ložnice), zařízená kuchyně, jídelní kout, koupelna s WC, možnost dvou přistýlek v podkroví(druhá ložnice) za příplatek. Maximální obsazenost 8 osob, 5 + 3 osoby na přistýlkách. Možnost tří přistýlek v podkroví za příplatek.

Sociální zařízení: Samostatná koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a příslušenstvím.
Vytápění: Vytápění objektu je řešeno elektrickými přímotopy.
Doprava, parkování: Objekt se nalézá na trase Týn nad Vltavou směr Koloděje nad Lužnicí, příjezd až k chatě, parkování před vchodem do objektu(dvě parkovací místa).

Stravování
Vlastní stravování v objektu, restaurace 3km.

Obsazenost chaty

Vybavení chaty

2xLED TV – obývák+podkroví, lednice s mrazákem, mikrovlnka, indukční varná deska, elektr. trouba, varná konvice, veškeré nádobí, příbory, nože, zahradní židle a stůl, slunečník, pojízdný gril, venkovní ohniště před chatou, chata je kompletně vybavena pro trvalé obývání od jara do podzimu.

Výlety, atrakce, zábava

Koupání a opalování (pozemek je situován na jihozápad), ráj pro všechny milovníky houbaření v okolí chaty (pokud rostou), turistika, cykloturistika, vodní sporty, jsou zde povoleny spalovací lodní motory.

Výlety do okolí, přehrady Hněvkovice, Kořensko, Orlík, zámek a ZOO Hluboká, klášter a zámek Bechyně, hrad Zvíkov.

Výletní plavby parníkem z Týna nad Vltavou, přes plavební komoru, na Orlík a zpět. Návštěva otáčivého hlediště, 3D kina, popř muzea v Týně.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz během léta. Možnost ubytování i na víkend. Provoz objektu je březen až listopad.

Hlavní letní sezóna: 9.990,- Kč za týden od 16.6. do 31.8.
Vedlejší sezóna: 6.500,- Kč za týden od 1.5. do 16.6, 1.9.do 3.10.
Last minute: ceny dohodou

Vratná kauce: 2.000,- Kč po odevzdání chaty v původním (uklizeném) stavu.
Záloha za rezervaci: 3.000,- Kč.

Cena za chatu neosahuje spotřebu el. energie (odečet na elektroměru). Povlečení přivézt vlastní, užívání veškerého zařízení je zahrnuto v ceně.

Nástupy na pobyt v sobotu 14:00 h, odjezdy v sobotu do 10:00 h, nebo dle individuální dohody.

Kontakt

mobil: 777 080 170
e-mail: chatakorensko@seznam.cz

Fotogalerie: