Úvod Jihomoravský kraj Chata „U třech dubů“, Velké Bílovice, Prušánecký potok 1

Chata „U třech dubů“, Velké Bílovice, Prušánecký potok 1

12 330

Velice rádi Vás ubytujeme v rybářské chatě na krásném a klidném místě ve Velkých Bílovicích. Chata je postavena na břehu rybníka Velký Bílovec o výměře 50 ha, který je vyhlášen především svými kapitálními úlovky sumců přes 200 cm. Je ideální jak pro rodinnou, tak i pro rybářskou dovolenou. K dispozici je oplocený pozemek 1000 m2, který je od vody vzdálený 10 m. Chata je kompletně vybavena, navíc můžou návštěvníci využít 2 rybářská mola, loďku, udírnu s grilem atd.

Vybavení: TV satelit, lednice s mrazákem, chladnička, trouba, 2 plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, wc, sprchový kout, kamenný krb, sedací souprava ze štípaného kamene, venkovní posezení, pivní pípa na 5L soudky, vinný archiv, úschovna kol či prutů, udírna s grilem, společenské hry, atd.

Kapacita: Počet osob 5 (jedna velká ložnice v podkroví)

Parkování: Přímo v objektu.

Další využití: Využití okolních cyklostezek, procházky mezi vinicemi, návštěva některého z 50 vinařství, Lednicko-Valtický areál – 8km, pizzerie – 500m, restaurace, obchod, rybářské potřeby do 2km, kaplička Hradištek – známé z filmu Bobule – nádherný výhled na okolní krajinu – 2km, Pivovar Moravský Žižkov – 5km, Aqualand Moravia – 40km, ZOO Hodonín – 20km, bowling – 1,5km.

Chata je max. pro 5 osob. Pouze týdenní turnusy od soboty do soboty. Check-in: od 14:00, check-out: do 12:00. Ubytování mimo turnus pouze po telefonické domluvě.

Cena: 15.000,- / objekt / týden.

Pro více informací pište na e-mail: chatautrechdubu@gmail.com  nebo volejte na +420 736 624 632.

Obsazenost chaty

Galerie: