Úvod Ústecký kraj Chata U Trnků u Nechranické přehrady

Chata U Trnků u Nechranické přehrady

2 975

Letos nově zrekonstruovaná dřevěná chatka až pro 5 osob, která se nachází pouhých 50 m od přehrady ve velice klidné části nádrže přímo u hráze. V chatce teče pitná studená voda. Teplá voda, sprcha i WC se nachází v areálu kempu cca 20 m od chaty. Chatu je možné využívat i v jarních a podzimních měsících, jelikož je vybavena elektrickým vytápěním a kuchyní.

Chata u Trnků - Nechranice

Vybavení chaty – 2 x palanda, stůl, skříň, židle, lednice, elektrická trouba, rychlovarná konvice, nádobí, TV, lůžkoviny, přímotop, wi-fi připojení. Sportovní náčiní – na tenis, badminton, stolní tenis, nafukovací člun.

Chata má velkou zastřešenou terasu s posezením, ohniště, gril, pískoviště. Výhled na přehradu. Svou polohou a čistými betonovými vstupy až do vody je kemp vhodný pro rodiny s dětmi a pro rybáře. Antukový kurt a stůl na stolní tenis přímo u objektu.

Info pro RYBÁŘE:

V kempu Osada na hrázi – revír 441043 platí územní povolenky Ústeckého kraje – mimopstruhové i pstruhové. Nechranická přehrada je rájem pro rybáře, obzvláště pak náš kemp, který je v těsné blízkosti hráze, kde je velké množství ryb. Nádrž je velice dobře zarybňována. Díky velice čisté vodě se zde velmi dobře daří i pstruhům. Nejvíce lovené druhy ryb: kapr, candát, cejn, okoun, štika, pstruh, úhoř, bolen a sumec. Lov ryb z lodí a navážení nástrah je povoleno.

Samostatné zázemí pro čištění ryb se nachází 20m od chaty.

Do chaty je možné si s sebou vzít domácího mazlíčka, ale pouze po domluvě a za poplatek. Vodní sporty. Rybolov na přehradě. Cyklistika. Dětské hřiště v kempu u restaurace cca 200 m.

Parkování možné na soukromém pozemku přímo u chaty.

Stravování vlastní. Nejbližší restaurace ve vedlejším kempu cca 200 m.

Ve všední dny možnost objednání jídel z Jídelny Libočany – dovoz 70,- Kč / oběd.

Zábava v okolí – Rybolov – tady ryby voní. 🙂 Procházky okolo přehrady, sportoviště, dětské hřiště, vodní sporty, cyklistika, Žatec 13 km, Kadaň 13 km, ZOOPARK Chomutov 17 km, AQUADROM Most 35 km. Nejbližší autobusová zastávka 200m a vlak v obci Poláky 3 km.

Ceny za noc:

červen – srpen: 1000,- Kč

duben – květen, září – říjen 900,- Kč + spotřeba el. energie

květen, září, říjen možnost dlouhodobého pronájmu 9000,- Kč / měsíc / chata + spotřeba energie (bez povlečení)

Poplatek za psa či jiné zvíře 40,- Kč / noc

Poplatek za zapůjčení dětské postýlky 70,- Kč / noc

Poplatek obci Chbany za dospělou osobu 12,- Kč / den

Vratná kauce 1000,- Kč.

V době letních prázdnin platí týdenní turnusový režim dle domluvy sobota – sobota / neděle – neděle. Mimo letní prázdniny délka pobytu vždy dle domluvy.

Lůžkoviny jsou k dispozici.

Kontakt na pronajímatele:

Tel.: 774 133 391
E-mail: trnkovachata@seznam.cz

Fotogalerie: