Úvod Jihočeský kraj Chata Val – ubytování pro rybáře

Chata Val – ubytování pro rybáře

878

Rekreační chata je ideálním místem pro rybáře –  nachází se u řeky Nežárky, 800 m nad jezem Metel na okraji chráněné krajinné oblasti Třeboňsko na katastrálním území obce Val. Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob.

Chata Val - ubytování pro rybáře

Vybavení

Chata je řešena jako dvě samostatné na sobě nezávislé jednotky (apartmány) pro 4 osoby. Součástí objektu je pozemek 1230 m2, (ohniště s posezením společné pro obě jednotky, hřiště, stůl na stolní tenis, bazének a pískoviště, venkovní posezení. Každý apartmán se skládá verandy, obývací pokoj (rozkládací sedací soupravou na 2 lůžka, krbové kamna, vestavěná skříň, komoda, konferenční stolek ) propojen s kuchyní, jídelnou (jídelní stůl s 6 židlemi, vestavěná skříň), pokoj na spaní (palanda, vestavěná skříň) a sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo) o celkové ploše cca 38 m2. V kuchyni varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, varná konvice. Sociální zařízení: Koupelna se sprchovým koutem a WC. Voda pouze užitková. Vytápění: Krbová kamna. Parkování: Parkování u objektu. Chata je vhodná pro klidnou rodinnou rekreaci a odpočinek v malebné přírodě Třeboňské pánve. Koupání lze v řece přímo v zařízení, nebo v nedaleké Vlkovské pískovně vzdálené 5 km.

Ceník

Apartmány

Letní sezóna:  10000,- Kč apartmán/týden (4 osoby)  14.6. – 13.9.
Mimo sezóna:   8000,- Kč apartmán/týden (4 osoby)  19.4. – 13.6. a 14.9.-13.10.

Kontakt

Web: www.chataval.cz
E-mail: kabesova@jhgroup.cz

Rekreační chata Val
Val ev.č. 13
Iva Kabešová
tel: +420 732 271 707

Mapa

Doplňující info

V ceně pobytu je spotřeba el. energie do 50 kWh. V sezónním období se nastupuje na pobyt v sobotu v čase 14.00 hod. a odjezd je v sobotu od 10.00 hod do 11: 00 hod. Objekt je zákazníkovi předán připravený a uklizený, a zákazník jej rovněž předává v den odjezdu provozovateli uklizený, nedodržení této podmínky = srážka z kauce.

Kauce ve výši 2000,- Kč bude uhrazena rekreantem bezhotovostně na účet pronajímatele současně s doplatkem rekreace a bude vrácena rekreantovi na účet do 5. pracovních dní od ukončení rekreace za podmínky, že nedojde ke škodám a porušení provozního řádu.

Z kauce 2 000,- Kč bude hrazeno:
– spotřeba el. energie přesahující daný limit a způsobené škody na majetku nebo inventáři rekreačního zařízení.
– sankce za hrubé porušení provozního řádu až do výše celé kauce.

Po potvrzení objednávky pronajímatelem je objednávka brána jako závazná až po zaplacení zálohy ve výši 50% ceny pobytu na účet pronajímatele číslo 2104161561/2700, a to do 14 dnů po rezervaci pobytu. Jako variabilní symbol uvést RČ, do zprávy pro příjemce uvést jméno rekreanta. Druhou část 50% (spolu s kaucí 2000,- Kč) je nutné uhradit nejpozději 1 měsíc před nástupem na rekreaci.

V případě jednostranného zrušení objednávky rekreantem vzniká pronajímateli nárok na storno poplatek ve výši již zaplacené zálohy. Objednateli je vrácena pouze kauce 2 000,-Kč. Při zrušení pobytu méně než 1 měsíc před nástupem na rekreaci činí storno poplatek 100% ceny pobytu.

Kalendář obsazenosti

Fotogalerie

Komerční sdělení