Úvod Jihočeský kraj Chata Žebrákov

Chata Žebrákov

4 961

Nabízíme k pronájmu rekreační chatu, stojící na vlastním oploceném pozemku, ze kterého vede přímá cesta k břehu Vltavy, který je v bezprostřední blízkosti pozemku (cca 50 m). Chata se nachází v chatové oblasti Žebrákov, Zduchovice, 8 km od Kamýku nad Vltavou a Kamýcké přehrady, 14 km od vodní hladiny přehrady Orlík, v uzavřené a klidné komunitě několika dalších chat. Ideální místo pro rybaření i dovolenou s rodinou.

Chata Žebrákov
Chata Žebrákov

Chata je částečně zděná, vnitřní místnosti jsou obloženy dřevem, objekt je po celkové rekonstrukci (2017-18). 1 km od objektu se nachází restaurace s vlastním bazénem, který je zpřístupněn veřejnosti. V nejbližším okolí chaty se nachází les, udržovaný trávník s volným přístupem k vodě, svou polohou se chata nalézá na výjimečném místě.

Mapa

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro max. 8 osob ve 3 pokojích. Domácí zvířata po domluvě.

Ložnice a pokoje: V objektu se nachází prosklená veranda se vstupem na terasu, která nabízí možnost posezení s výhledem na řeku a les, jeden obývací pokoj s krbem a rohovou rozkládací sedací soupravou, ložnice s manželskou postelí, zařízená kuchyně, koupelna s WC a sprchovým koutem, podkrovní místnost s dvěma postelemi a s možností dvou přistýlek. Maximální obsazenost 8 osob: 2 (ložnice) + 4 (obývací pokoj) + 2 osoby (přistýlky v podkroví). Lůžkoviny (bez povlečení) jsou k dispozici. Přistýlky jsou volně k dispozici přímo v chatě. Součástí chaty je i sklepní místnost s posezením.

Sociální zařízení: Samostatná koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a příslušenstvím.

Vytápění: Vytápění objektu je řešeno krbovým vytápěním.

Doprava, parkování: Příjezd možný až k chatě, zpevněné parkování pro tři vozy před vchodem do chaty, na oploceném pozemku.

Stravování: Vlastní, restaurace 1 km.

Obsazenost chaty

Kalendář – týdenní rezervace od soboty do soboty (check in 13-14 hod, check out 10 hod)

Vybavení chaty

LED TV s DVD v obývacím pokoji, Wi-Fi připojení, lednice s mrazákem, mikrovlnka, indukční varná deska, varná konvice, veškeré nádobí, příbory, nože, zahradní židle a stůl, pojízdný gril, venkovní ohniště před chatou, houpačka, loďka, chata je kompletně vybavena pro trvalé obývání od jara do podzimu.

Výlety, atrakce, zábava

Rybaření, koupání a opalování (pozemek je situován na jihozápad), ráj pro všechny milovníky houbaření v okolí chaty, turistika, cykloturistika, hrady a zámky, vyhlídky, muzea.

Výlety do okolí, přehrada a zámek Orlík, vodní dílo Kamýk, zřícenina hradu Kamýk, Jezdecký areál Zduchovice, zámek Zduchovice, kostel Narození Panny Marie, kostel kostel sv. Jana Křtitele a Panny Marie Karmelské, židovský hřbitov, tvrz Zhoř, vyhlídka nad Kamýkem, vyhlídka Solenice, hornické muzeum a město Příbram, vyhlídka Altán a další.

Rybolov

Rybářský revír 411 503 VLTAVA 15 – ÚDOLNÍ NÁDRŽ KAMÝK, jedná se o Mimopstruhový revír. Revír je od hráze ÚN Kamýk až k tělesu hráze ÚN Orlík; mimo přítoků, které jsou samostatným pstruhovým revírem. Lov ryb je zakázán 50 m od tělesa hráze ÚN Kamýk a 100 m od tělesa hráze ÚN Orlík. Lov a vstup je též zakázán v I. ochranném pásmu sání vodovodů Příbram a 40 m pod a 100 m nad tímto sáním umístěným v obci Solenice. Lov z plavidel povolen. Lov hlubinnou přívlačí je povolen. Pro rybáře je na chatě k dispozici loďka.

mapka

Provoz, poplatky, ceny

Hlavní letní sezóna: 12 500 Kč za týden od 5. 5. do 1. 9.
Vedlejší sezóna: 9 900 Kč za týden od 1. 9. do 27. 10.
Last minute: ceny dohodou

Vratná kauce: 4 000 Kč po odevzdání chaty v původním (uklizeném) stavu.
Záloha za rezervaci: 3 000 Kč.

Nájemné je konečné, tzn. včetně spotřebované elektřiny. Povlečení a ručníky si přivézt vlastní, užívání veškerého zařízení je zahrnuto v ceně.

Nástupy na pobyt v sobotu 14:00 h, odjezdy v sobotu do 10:00 h, nebo dle individuální dohody.

Kontakt

mobil: +420 722 024 266
e-mail: chatazebrakov@gmail.com

Fotogalerie