Úvod Královehradecký kraj Penzion Spáleniště se soukromým rybníkem

Penzion Spáleniště se soukromým rybníkem

4 704

Penzion Spáleniště se dvěma apartmány je vesnická usedlost po celkové rekonstrukci. Nachází se v klidném místě na polosamotě v osadě stejného jména. Je obklopen loukami, poli, lesem a rybníkem. Mimo turistická centra, přesto však v jejich blízkosti, je ceněný především pro kontakt s přírodou, domáckou a intimní atmosféru a pro možnost zarybařit si na soukromém revíru pár metrů za chalupou.

Penzion Spáleniště se soukromým rybníkem

Rybářská dovolená, sportovní rybolov, prostě celodenní chytání ryb je na našem rybníce o rozloze 1 hektar a s 15 – 20 metráky ryb, kde možná budete jediným rybářem, je velmi oceňovaný zážitek. Ulovenou rybu (kapr, štika, lín, tolstolobik, amur) si můžete ponechat a třeba večer připravit na venkovním grilu, ryby trofejní velikosti vrátíte vodě. Na jedné straně rybníka nabídnou stín olšiny, na druhé louky přiléhající k vodě poskytují dostatek světla. Přístup k vodě je dobrý ze všech stran. Povolenku zakoupíte v penziónu.

Penzion není zařízen pro pobyt s domácími mazlíčky. Celý areál je oplocen.

Mapa

Ubytování

Penzion poskytuje možnost ubytování pro max. 12 osob ve 2 apartmánech.

Ložnice a pokoje: V objektu se nachází 2 apartmány, jeden v prvním patře, druhý v přízemí. Každý má dvě ložnice, zcela zařízenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu s WC. V první ložnici je vždy manželská postel, v druhé 2 jednolůžkové postele a v kuchyni můžete využít 2 přistýlky. Ubytovací kapacitu apartmánu v prvním patře zvyšuje podkrovní pokoj, kde je pro nenáročné zákazníky možnost přespání ve vlastním spacáku.

Sociální zařízení: Samostatná koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a příslušenstvím.

Vytápění: Vytápění objektu je řešeno ústředním topením s nastavitelnou regulací v apartmánu.

Doprava, parkování: Penzion vás přivítá cca 13 km východně od Opočna v osadě Spáleniště, přibližně v půli cesty na trase Opočno – Deštné v Orlických horách. U penzionu parkujete v uzavřeném dvoře.

Ubytování v maringotce
Nově nabízíme také maringotku pro rybáře hned na břehu rybníka. Maringotka je vybavená dvojpostelí a kuchyňkou s lednicí, plynovým vařičem a kamny na dřevo. Součástí je terasa s posezením a možností rybolovu. K dispozici je Wi-Fi připojení. Možnost až dvou přistýlek na nafukovacích matracích. Na hranici lesa jsou dva suché záchody.

Stravování
Vlastní stravování v plně vybavené kuchyni v každém apartmánu, restaurace 3 km.

Vybavení apartmánů

Wi-fi připojení, úschovna kol a lyží, TV v každé ložnici, noční stolky, lampičky, pohovky a křesla, lednice s mrazícím boxem, mikrovlnka, indukční varná deska, varná konvice, veškeré nádobí, příbory, nože, jídelní sestava, venkovní posezení s grilem.

Výlety, atrakce, zábava

Koupání ve venkovním koupališti a krytém bazénu Dobruška, turistika, cykloturistika, návštěvy nedalekých památek.

Výlety do okolí – přehrada Rozkoš, zámky Častolovice, Náchod, Opočno, Ratibořice a Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou, Babiččino údolí Ratibořice, hospital Kuks, Safari Dvůr Králové, poutní místo Homole, Třebechovické muzeum betlémů, Běloveský pevnostní skanzen, Dělostřelecká tvrz Dobrošov, Vojenská pevnost Josefov.

Provoz, poplatky, ceny

Ubytování je poskytováno celoročně. Minimální doba pobytu – 2 noci, v červenci a srpnu upřednostňujeme pobyty na 6 a více nocí (v cyklu sobota – sobota). Rezervovat lze pouze celý apartmán. Platba probíhá v hotovosti v den příjezdu.

Ceník

Apartmán/den: 2 400,- Kč
přistýlka 450,- Kč

Maringotka/noc: 1 000,- Kč

Ceny jsou totožné v hlavní i vedlejší sezóně, pouze v době vánočních svátků se cena zvyšuje na dvojnásobek.

Užívání veškerého zařízení je zahrnuto v ceně, včetně ložního povlečení.

Nástupy na pobyt v době od 15 do 20 h, v den ukončení pobytu nutno uvolnit apartmán do 10 h, nebo dle individuální dohody.

Kontakt

mobil: +420 722 721 776
e-mail: Markyt11@seznam.cz
Více informací najdete na stránkách penzionspaleniste.cz

Fotogalerie

Komerční sdělení