Úvod Jihočeský kraj Rodinná rybářská dovolená v Modleticích U Kamenného stolu

Rodinná rybářská dovolená v Modleticích U Kamenného stolu

7 261

Prostorná chalupa se soukromým dvorem pro klidnou dovolenou i společenskou akci.

Vítáme rodiny s dětmi, rybáře, milovníky přírody i jejich zvířecí miláčky. Přijeďte si užít rodinnou dovolenou na zemské usedlosti v údolí Moravské Dyje v Jižních Čechách.

Uzavřený dvůr s letní kuchyní je bezpečný pro děti a příjemný pro večerní posezení. K dispozici jsou soukromé rybníky plné ryb, na koupání i rybolov. K chalupě patří zahrada s Moravskou Dyjí, se stylovým kamenným posezením, ohništěm, dětský koutek, pískoviště, houpačka. Parkování je přímo u chalupy.

Ceník

Velký apartmán se společenskou místností – 3.300,- Kč/noc (9 lůžek). Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze Velký apartmán objednat s Malým apartmánem na sezonu, (červenec, srpen). Kapacita-15 lůžek. Do poloviny dubna, sezona – pouze celou chalupu, (červenec, srpen).

Malý apartmán – 2.300,- Kč/noc (7 lůžek). Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze Malý apartmán objednat s Velkým apartmánem na sezonu, (červenec, srpen). Kapacita – 15 lůžek. Do poloviny dubna, sezona – pouze celou chalupu, (červenec, srpen).

Ubytování ve dvoře – 2.500,- Kč/noc (7 lůžek). Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze apartmán Ubytování ve dvoře objednat s apartmánem U řeky Moravské Dyje na sezonu, (červenec, srpen). Kapacita – 11 lůžek. Do poloviny dubna, sezona – pouze celou chalupu, (červenec, srpen).

Apartmán U řeky Moravské Dyje – 2.500,- Kč/noc (4 lůžka). Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze apartmán U řeky Moravské Dyje objednat s apartmánem Ubytování ve dvoře na sezonu, (červenec, srpen) Kapacita-11 lůžek. Do poloviny dubna, sezona – pouze celou chalupu, (červenec, srpen).

Celá chalupa k pronajmutí – 10.600,- Kč/noc (27 lůžek)
Minimální pronájem dvě noci – chalupa – 26.000,- Kč (27 lůžek)
Na jednu noc nelze chalupu objednat.

Během sezony upřednostňuji týdenní pobyty. (Červen, červenec, srpen, září, vánoce, silvestr)
Svátky a prodloužený víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu na tři a více dnů.

Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny. Klienti mají splatnost stanovenou do 5 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce.

Závěrečný úklid musí hosté provést sami. Při odstoupení pobytu nebude klientovi vracen rezervační poplatek. Pouze v případě – Zákazník má nárok na vrácení celé částky pouze v případě nahodilých a nepředvídatelných událostí (jako např. přírodní katastrofy, které znemožňují pobyt nebo havárie v objektu).

Příplatky a důležité informace

V podzimním, zimním a jarním období se platí 10% navíc z celkové částky pobytu, (vyšší náklady na vytápění chalupy).

Vánoční a Silvestrovský pobyt…max. 5 nocí, celá chalupa… pevná cena 100 000 Kč (cena je už včetně příplatku za dřevo a vytápění)

Příjezd… 15 hod.
Odjezd… 10 hod. Nebo dle dohody a možností.
Přistýlka… 200 Kč/noc.
Domácí mazlíček (pejsek,kočička)… 50 Kč/noc.

Povolenka na lov ryb… 200Kč/den-jedna udice. Horní i Dolní rybník. Každý host by se měl seznámit s ubytovacím řádem před příjezdem, aby nevzniklo nedorozumění. Možnost půjčení kánoe na sjezd po řece Moravské Dyje.

Mapa

Kontakt

Tel.: +420 722 971 951
E-mail: apartmany-modletice@email.cz
Webová stránka: Modletice-ubytovani.cz – Ubytování v Modleticích

Facebook: www.facebook.com/chalupamodletice
Adresa pro video prohlídku: http://youtu.be/kBIFyIBvnN8

Fotogalerie

Komerční sdělení