Úvod Jihočeský kraj Rodinná rybářská dovolená v Modleticích U Kamenného stolu

Rodinná rybářská dovolená v Modleticích U Kamenného stolu

7 686

Prostorná chalupa se soukromým dvorem pro klidnou dovolenou i společenskou akci.

Vítáme rodiny s dětmi, rybáře, milovníky přírody i jejich zvířecí miláčky. Přijeďte si užít rodinnou dovolenou na zemské usedlosti v údolí Moravské Dyje v Jižních Čechách.

Uzavřený dvůr s letní kuchyní je bezpečný pro děti a příjemný pro večerní posezení. K dispozici jsou soukromé rybníky plné ryb, na koupání i rybolov. K chalupě patří zahrada s Moravskou Dyjí, se stylovým kamenným posezením, ohništěm, dětský koutek, pískoviště, houpačka. Parkování je přímo u chalupy.

Apartmány k pronajmutí

Objekt 14.500,- Kč/noc. Kapacita 29 lůžek. Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 500,- Kč/lůžko/noc.

Minimální pronájem dvě noci – celá chalupa 33.800,- Kč, kapacita 29 lůžek.

Ceník pro Velikonoce (pobyt zpravidla od čtvrtka do pondělí 58.000,- Kč/4 dny).

Silvestr – celá chalupa (4x apartmán, 9x pokoj, kapacita 29 lůžek). Cena: 108.750,- Kč. Cena silvestru zahrnuje 5 dní, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii.

Rozdělení chalupy na silvestra a cena:

Velký apartmán (2x pokoj s koupelnou, kapacita 9 lůžek, společenská místnost s galerií), cena: 33.750,- Kč.

Malý apartmán, apartmán Ubytování ve dvoře, apartmán U řeky Moravské Dyje (7x pokoj, kapacita 20 lůžek, 3x koupelna, společenská místnost s klavírem), cena: 75.000,- Kč.

Velký apartmán se společenskou místností: 4.500 Kč/noc (9 lůžek)

Malý apartmán: 3.500,- Kč/noc (7 lůžek)

Ubytování ve dvoře: 4.500,- Kč/noc (9 lůžek)

U řeky Moravské Dyje: 2500,- Kč/noc (4 lůžka)

Příjezd 16 hod., Odjezd 9-10 hod. nebo dle dohody a možností.

K dispozici uzavřený dvůr s letní kuchyní a ohništěm, zahrada s řekou Moravskou Dyjí, kamenným stolem a ohništěm. Také rybník na koupání a rybolov.

Svátky a prodloužené víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu na tři a více dnů.

Info k rezervaci

Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny. Klienti mají stanovenou splatnost do 7 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce. Lze urychlit výpisem z banky. Nad 29 osob se platí 250,- Kč/osoba/den. Doplatek musí být zaslán 15 dnů před příjezdem hostů bankovním převodem.

Jakmile bude záloha převedena na účet, budu Vás informovat a na stránkách Váš termín zablokuji. Při odstoupení pobytu nebude klientovi vrácen rezervační poplatek. Zákazník má nárok na vrácení celé částky pouze v případě nahodilých a nepředvídatelných událostí (jako např. přírodní katastrofy, které znemožňují pobyt nebo havárie v objektu).

Kauce za chalupu činí 16.000,- Kč. Kauce je vratná v plné výši, pokud bude objekt se zahradou ve stavu, v jakém byl předán. Kauce se předává při převzetí chalupy v den příjezdu. V den odjezdu se vrací.

Poplatek za domácí mazlíčky (pejsek, kočička) činí 100,- Kč/noc. Pejsci a kočičky nebo jiná havěť nemůžou být bez dozoru v místnostech chalupy! Cena elektřiny za jeden apartmán 150Kč/den. Chalupa má 4 apartmány.

K dispozici je Dolní Modletický rybník, cca 150m od chalupy na koupání i rybolov. Možnost pronájmu dvojité pípy s chladicím zařízením na potravinářský plyn. Je nutné upřesnit počet aut! Za větší množství aut (více než 7) se platí poplatek 100,- Kč/den/auto. Každý host se musí seznámit s ubytovacím řádem, který naleznete na stránkách http://modletice-ubytovani.cz/.

Pozvánka na výlov

Dobrý den,
zvu vás na tradiční výlov našeho Dolního rybníka v Modelticích chalupa U kamenného stolu ve dnech 30.3 až 2.4.2023.

Volný je ještě Velký apartmán (2 ložnice pro 9 osob) a Malý apartmán (2 ložnice pro 7 osob). Více info na webu: https://modletice-ubytovani.cz/

Předpokládaný průběh výlovu:

• čtvrtek: Příjezd prvních pomocníků a hostů. Začneme vypouštět rybník a plnit kádě vodou. Večer něco ugrilujeme v letní kuchyni, hudba bude taky.

• pátek: Možnost chytání ryb na Horním rybníku, pokud nebude led. Kromě toho opravíme sítě, večer položíme sítě.

• sobota: V 8 hodin sraz u Dolního rybníka. Založíme oheň, aby nám bylo teplo, a výlov začne. Malí i velcí pomocníci vítáni! Po výlovu si ugrilujeme ryby.

• neděle: úklid a odjezd.

Čerstvou a zdravou rybu si bude moci donést-zakoupit z výlovu každý, kdo v sobotu 1.4.2023 zavítá na hráz Dolní rybníka v Modleticích.

Průběh výlovu rybníka
Pokud se pro výlov používají podložní sítě, tak se pokládají na dno loviště den před výlovem. Rohy podložních sítí se označují tyčemi. Druhý den v časných ranních hodinách rybáři provedou buď zvednutí podložní sítě anebo zátah nevodem. Posléze se provádí zjádření sítě. Postup, při kterém rybáři soustřeďují ryby v podložní nebo tažné síti do menšího prostoru. Zároveň se provádí propláchnutí ryb i sítí od bahna. Po zjádření sítě následuje vlastní výlov ryb, neboli tvz. „vydávání“ ryb.

Mapa

Kontakt

Tel.: +420 722 971 951
E-mail: apartmany-modletice@email.cz
Webová stránka: Modletice-ubytovani.cz – Ubytování v Modleticích

Facebook: www.facebook.com/chalupamodletice
Adresa pro video prohlídku: http://youtu.be/kBIFyIBvnN8

Fotogalerie

Komerční sdělení