Úvod Jihočeský kraj Rodinná rybářská dovolená v Modleticích U Kamenného stolu

Rodinná rybářská dovolená v Modleticích U Kamenného stolu

7 906

Prostorná chalupa se soukromým dvorem pro klidnou dovolenou i společenskou akci.

Vítáme rodiny s dětmi, rybáře, milovníky přírody i jejich zvířecí miláčky. Přijeďte si užít rodinnou dovolenou na zemské usedlosti v údolí Moravské Dyje v Jižních Čechách.

Uzavřený dvůr s letní kuchyní je bezpečný pro děti a příjemný pro večerní posezení. K dispozici jsou soukromé rybníky plné ryb, na koupání i rybolov. K chalupě patří zahrada s Moravskou Dyjí, se stylovým kamenným posezením, ohništěm, dětský koutek, pískoviště, houpačka. Parkování je přímo u chalupy.

Apartmány k pronajmutí

Velký apartmán se společenskou místností: 4.950 Kč/noc (9 lůžek). Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 Kč/lůžko/noc. Kauce za pobyt je 4.000 Kč.

Malý apartmán: 3.850 Kč/noc. 7 lůžek. Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 Kč/lůžko/noc. Kauce za pobyt je 4.000 Kč.

Ubytování ve dvoře: 4.950 Kč/noc (9 lůžek). Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 Kč/lůžko/noc. Kauce za pobyt je 4000 Kč.

U řeky Moravské Dyje: 2.700 Kč/noc (4 lůžka). Kauce za pobyt je 4.000 Kč.

Objekt: 5.950 Kč/noc. Kapacita 29 lůžek. Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 Kč/lůžko/noc.

Minimální pronájem dvě noci – celá chalupa 36.700 Kč, kapacita 29lůžek.

Apartmán lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více.

Na jednu noc lze lůžko zarezervovat v Malém apartmánu za cenu 1200 Kč.

Silvestr – chalupa: (4x apartmán, 9x pokoj, kapacita 29 lůžek), cena 104.400 Kč. Cena silvestru zahrnuje 4 dny, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii a dřevo na vytopení apartmánu.

Je možné i rozdělení chalupy na silvestra.

Velký apartmán (2x pokoj s koupelnou, kapacita 9 lůžek, společenská místnost s galerií) cena 32.400 Kč. Cena silvestru zahrnuje 4 dny, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii a dřevo na vytopení apartmánu.

Malý apartmán, apartmán Ubytování ve dvoře, apartmán U řeky Moravské Dyje (7x pokoj, kapacita 20 lůžek, 3x koupelna, společenská místnost s klavírem), cena72.000 Kč. Cena silvestru zahrnuje 4 dny, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii a dřevo na vytopení apartmánu.

Na jednu noc lze lůžko zarezervovat v Malém apartmánu za cenu 1200 Kč.

Příjezd 16 hod. Odjezd 9-10 hod. Nebo dle dohody a možností.

K dispozici uzavřený dvůr s letní kuchyní a ohništěm, zahrada s řekou Moravskou Dyjí, kamenným stolem a ohništěm. Také rybník na koupání a rybolov.

Svátky a prodloužené víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu na tři a více dnů, nebo dle dohody a možnosti.

Info k rezervaci

Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny. Klienti mají stanovenou splatnost do 7 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce. Lze urychlit výpisem z banky. Nad 29 osob se platí 250,- Kč/osoba/den. Doplatek musí být zaslán 15 dnů před příjezdem hostů bankovním převodem.

Jakmile bude záloha převedena na účet, budu Vás informovat a na stránkách Váš termín zablokuji. Při odstoupení pobytu nebude klientovi vrácen rezervační poplatek. Zákazník má nárok na vrácení celé částky pouze v případě nahodilých a nepředvídatelných událostí (jako např. přírodní katastrofy, které znemožňují pobyt nebo havárie v objektu).

Kauce za chalupu činí 16.000,- Kč. Kauce je vratná v plné výši, pokud bude objekt se zahradou ve stavu, v jakém byl předán. Kauce se předává při převzetí chalupy v den příjezdu. V den odjezdu se vrací.

Poplatek za domácí mazlíčky (pejsek, kočička) činí 150,- Kč/noc. Pejsci a kočičky nebo jiná havěť nemůžou být bez dozoru v místnostech chalupy! Cena elektřiny za jeden apartmán 150Kč/den. Chalupa má 4 apartmány.

K dispozici je Dolní Modletický rybník, cca 150m od chalupy na koupání i rybolov. Možnost pronájmu dvojité pípy s chladicím zařízením na potravinářský plyn. Je nutné upřesnit počet aut! Za větší množství aut (více než 7) se platí poplatek 150,- Kč/den/auto. Každý host se musí seznámit s ubytovacím řádem, který naleznete na stránkách https://modletice-rodinna-dovolena.cz/.

Mapa

Kontakt

Tel.: +420 722 971 951
E-mail: apartmany-modletice@email.cz
Webová stránka: https://modletice-rodinna-dovolena.cz/

Facebook: www.facebook.com/chalupamodletice

Fotogalerie

Komerční sdělení