Úvod Zahraničí Rybaření v Černé Hoře

Rybaření v Černé Hoře

7 086
0
SDÍLET

Společnost Aristokrata se nachází ve městě Ulcinj v Černé Hoře a poskytuje licencované služby pro rybaření u moře či jezera. Všichni zaměstnanci firmy jsou velmi zkušení znalci – rybáři a instruktoři. Je zde půjčovna lodí a další výbavy pro skvělý rybolov. Naše lokalita je celé Středozemní moře a také řeka Bojana.

Řeka Bojana
Řeka Bojana

Černá Hora je malá, ale malebná země, která kromě rybolovu a cestovního ruchu nabízí mnoho dalších možností, takže je vhodná i jako turistická destinace pro celou rodinu. Velkou výhodou je, že u nás budete rybařit s pomocí zkušeného průvodce. Můžete očekávat, že s námi strávíte více než 6 hodin cesty, ať už jste zkušený rybář, nebo naprostý začátečník. Naši zkušení průvodci pro rybolov se budou těšit na vaši návštěvu pobřeží Černé Hory a řeky Bojany, která se pro vás stane nezapomenutelnou událostí.

Ústí řeky Bojany
Ústí řeky Bojany

Informace o rybaření a rybách

Tuňáci jsou nejčastějším cílem pro rybolov na Jadranu. Další velké ryby jsou však tuňák křídlatý, tuňák malý, žraloci, mečouni, kranasi a delfíni. Měsíc duben je ten pravý pro malé tuňáky pohybující se v hejnech s průměrnou hmotností okolo 10 – 15 kilogramů. Proto toto období nabízí skvělé možnosti pro bohaté úlovky.

Markus Kaaser z Rakouska a jeho úlovek...
Markus Kaaser z Rakouska a jeho úlovek…

Lov v Ulcinji v Černé Hoře na konci května a začátkem června je obdobím pro zdolávání žraloků (modrých žraloků a liškounů).

Na začátku srpna je čas tuňáků, kde je jejich hmotnost okolo 70 až 80 kilogramů, ale mohou dosáhnout až 500 kg. V tomto období stoupá teplota moře, a to dovoluje vidět více a více delfínů. Je to současně nejlepší rybářská sezóna (od srpna do listopadu), kdy je šance na veliký úlovek velmi vysoká! Jistě je třeba zmínit, že rybolovná období závisí především na teplotě moře, koncentraci a slanosti (v závislosti na množství srážek a přítoku sladké vody).

Rybářský kalendář

rybářský kalendář

Nabízené tarify a ceny

cenik

Nezávazná objednávka pobytu

Pokud vyplníte a odešlete následující formulář, veškeré informace obdrží ihned přímo Aristokrata Company v Černé Hoře. Posléze (do 24h) Vás bude kontaktovat jejich zaměstnanec. Je možné se domluvit anglicky, německy a italsky. Pouze v případě problémů nebo nejasností kontaktujte přímo nás, pokusíme se Vám pomoci. Server rybářskádovolená.cz je pouze zprostředkovatelem pobytů, veškeré konkrétní záležitosti si tedy musíte vyřídit sami s firmou Aristokrata Company. Než vyplníte formulář, můžete se také podívat na oficiální stránky na adrese: www.aristokrata.net, kde najdete spoustu dalších informací a fotek.

Vaše jméno: (vyžadováno)

Váš e-mail: (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo: (vyžadováno)

O jakou nabídku máte zájem (viz. ceník výše)? (vyžadováno)

Napište číslem počet osob: (vyžadováno)

Napište prosím číslem, o jaký termín máte zájem (od kdy do kdy): (vyžadováno)

Vaše zpráva (doplňující informace atd.)

Galerie úlovků

Galerie: Ideální dovolená pro rybáře + rodinu

Na fotkách vidíte apartmány a jejich polohu. Dovolenou si tak mohou užít nejenom samotní rybáři, ale i celá rodina.

Mapa

SDÍLET