Úvod Jihočeský kraj Rybářské ubytování na vodní hladině v Jižních Čechách – povolenka v ceně

Rybářské ubytování na vodní hladině v Jižních Čechách – povolenka v ceně

33 197

Pro Vaše rybářské zážitky nabízíme jedinečné ubytování v chatičkách vystavěných přímo na vodní hladině. Originální ubytování v dřevěných chatičkách situovaných na vodní hladině, každá na jednom z rybníků. Chatičky jsou postaveny na dubových pilotech, obklopeny vodou, s prostorným molem a haltýřem pro Vaše rybářské úlovky. Klid a soukromí je zde zaručeno, nahazovat můžete přímo z mola, z voru nebo z jakéhokoliv jiného místa na rybníku.

Dobčické rybníčky se nacházejí v podšumaví v CHKO Blanský les mezi malebnými vesničkami Dobčice, Lipanovice a Holašovice (UNESCO), pouze 20 km od Českých Budějovic.

Obě chatičky jsou v zájmu autenticity bez přívodu elektřiny. K vytápění a ohřevu vody v bojleru slouží kamna s varnou plochou, užitková voda k osprchování se čerpá ruční pumpou uvnitř chatičky přímo z rybníků. Chatičky jsou vybaveny solárními lampami a ručními lucerničkami. Pitná voda je zajištěna v kanistrech, veškeré ložní prádlo, ručníky a dřevo na topení zajišťujeme my k Vašemu příjezdu. WC má každá chatička své a to v originálních „kadibudkách“ na břehu rybníku. Ke každé chatičce náleží také velké ohniště s grilem.

Kapacita:

Chatička Madlenka na rybníku „Písařský“: 5 osob
Chatička Verunka na rybníku „Vašek“: 2 osoby

Ceník ubytování

Aktuální ceny ubytování najdete na adrese: http://www.dobcickerybnicky.cz/cenik

V ceně ubytování je zahrnuta povolenka pro sportovní rybolov

Oba rybníky, horní „Písařský“ i dolní „Vašek“, jsou skvěle zarybněny a poskytnou Vám nerušený rybářský zážitek. Mezi lovenými rybami najdete i trofejní kusy, rybníky jsou osazeny především těmito druhy ryb: kapr obecný, amur bílý, lín obecný, cejn velký, okoun říční, štika obecná, sumec velký, úhoř říční, candát obecný, plotice, pstruh duhový a pstruh obecný potoční.

V ceně ubytování je zahrnuta povolenka pro sportovní rybolov – chytáme způsobem „chyť a pusť“, ale pokud si úlovek budete chtít nechat, platí ceník níže. Rybu si potom můžete upravit přímo v kuchyňce každé z chatiček anebo na grilu na přilehlém ohništi (každá chatička má své). Na požádání Vám úlovek připravíme také v naší hospůdce. Přejeme skvělý rybářský zážitek.

Stravování:

Naši hosté si mohou k pobytu objednat snídaně nebo polopenze. Pokud se chystáte na výlet, připravíme Vám svačinu nebo piknikový koš do přírody.

  • Stravování formou „a la carte“ nebo dle sezónní nabídky v naší hospůdce ve vesničce Dobčice vzdálené asi 500m od chatiček – používáme výhradně „bio“ suroviny z lokálních zdrojů,
  • snídaně Vám po objednání dovezeme každé ráno na chatičku.

Kontakt:

Veronika Střítecká
Dobčice 13
373 84 Záboří
Tel: 608 833 027 nebo 775 152 090
E-mail: info@dobcickerybnicky.cz
WWW: www.dobcickerybnicky.cz

Fotogalerie

Komerční sdělení