Úvod Doporučujeme Stromová chata s karavanem Orlík

Stromová chata s karavanem Orlík

2 147

ahojNabízíme k pronájmu originální stromovou chatu na Orlíku, k níž patří i zastřešený, plně vybavený karavan. Chata i karavan jsou po letošní rekonstrukci střechy, stěn, vnitřku karavanu a vše je upraveno a obsypáno bílými kamínky. Vše je z kmenů stromů i s vlastnoručně vyráběným nábytkem k posezení venku u táboráku. Chata je ca. 70 m od břehu řeky, kde je krásná, klidná pláž i pár kamenitých útesů k rybolovu, k tomu cca 100m v zátoce kotviště a přístav pro lodě. Krásný zámek Orlík se tyčí za rohem, naproti cca 10min lodí i autem. Celý objekt se nachází na louce v blízkosti lesa.

Stromová chata s karavanem Orlík
Stromová chata s karavanem Orlík

Mapa

Ubytování

Chata spolu s karavanem poskytuje možnost ubytování až pro 8 osob, ale z důvodů pohodlí a také množství zavazadel či rybářského náčiní uvádíme nejlépe max. 6 osob. Domácí mazlíčci jsou u nás zdarma. Jsme milovníci zvířat a přírody. Ale prosíme předem oznámit.

V chatě se nachází 2 rozkládací sedací soupravy (Couch), rozkládací postel (přistýlka v nutném případě), komoda, zařízená kuchyň – lednice, kávovar, varné konvice, elektrický i plynový vařič, TV (+ video a příslušenství), jídelní stůl se židlemi. Možnost přespání pro 4 až 5 os. V karavanu je opět kuchyňka a jídelní kuchyňský kout (po rozložení slouží jako lůžko pro 2), malá koupelnička, skříň, ložnice s velkým lůžkem pro 2. Možnost přespání pro 4 os.

Sociální zařízení

WC a sprchy jsou v objektu. Naše chata je určena opravdu pro milovníky přírody, a tak koupelna je venkovní, přirozená. Po uzavření provozu restaurace a zakončení sezony
vlastní TOI WC. Vytápění – elektrickými přímotopy.

Doprava, parkování

Objekt se nachází v blízkosti obce Kovářov, naproti zámku a obce Orlík, v blízkosti Žďákovského mostu, poblíž trasy Praha – Písek. Parkování – vlastní, přímo před chatou (2 auta i více možné).

Stravování

Vlastní stravování uvnitř objektu nebo venkovní gril s příslušenstvím na úpravu různých pokrmů a ryb. Dvě krásné srubové restaurace (ca. 150 – 200m) s dobrou kuchyní, terasami, live muzikou a výhledem na řeku a přístav.

Obsazenost chaty

Vybavení chaty a karavanu

Kompletní kuchyň + druhá kuchyňka v karavanu, lednice s mrazákem, kávovar, varné konvice, elektrický i plynový vařič, veškeré nádobí, příbory, sklenice na všechny druhy nápojů, pojízdný gril s příslušenstvím, venkovní ohniště, zahradní stůl se židlemi, slunečník, lehátko na opalování, 2 závěsná hopací lehátka, 2 rozkládací sedačky, 2 stoly k posezení se židlemi a lavicemi, stolní hry, knihy, ložní prádlo, ručníky, utěrky, přírodní nábytek ze stromů, nafukovací člun s pádly, rozkládací postel.

Výlety, atrakce, zábava

Rybaření z vody i souše. Koupání, opalování a relax na pláži (k dispozici pár set metrů pláží). Houbaření nebo sběr lesních plodů (v období růstu). Procházky v přírodě, turistika, cykloturistika, tenisové kurty (300 m). Možnost zapůjčení lodí, hausbotů, vodních skůtrů. Výlety parníkem (kotviště 100 m od chaty) směr Praha či směr Písek. Návštěva okolních
památek a zajímavých míst – Orlík, Zvíkov, Milevsko, Písek, Tábor, Týn n. Vlt. Živá muzika v místní restauraci (Country, disco, dechovky…) s tancem…

Provoz, poplatky, ceny

Provoz možný po celý rok (kromě období rekonstrukce)
Cena za objekt mimo sezónu a týden: 6.000,- Kč (duben, květen, červen, říjen)
Cena za objekt v sezóně a týden: 10.000,- Kč (červenec, srpen, září)
Vratná kauce: 2.000,- Kč
Záloha: 3.000,- Kč (záloha se platí dopředu na účet: 233943114/0300)
Možné ubytování na min. 2 dny či víkend (dle vzájemné tel. dohody)

Příjezdy: od 14 hod – do max. 20 hod
Odjezdy: do 12 hod (vše na domluvě)

Kontakt

Marcela Neckářová (možno komunikovat v NJ, AJ, SJ, IJ, RJ)
Tel: +420 777 118 373
E-mail: mnczech@seznam.cz

UPOZORNĚNÍ: Pro bližší informace:
Prosím od 30.1. do 24.2. 2020 z důvodů pobytu v zahraničí kontaktujte na WhatsApp 00420 777118373 nebo uvedený e-mail.

Fotogalerie