Úvod Jihočeský kraj Ubytovna v Suchdole nad Lužnicí (mezi dvěma pískovnami)

Ubytovna v Suchdole nad Lužnicí (mezi dvěma pískovnami)

7 881

Turistická ubytovna se nachází cca 3 km od města Suchdol nad Lužnicí, v bezprostřední blízkosti dvou pískových jezer, které jsou velmi vyhledávaným cílem pro trávení letní dovolené. Pískovny nabízejí jak překrásné koupání, vhodné i pro malé děti (díky pozvolnému vstupu), tak i možnost rybolovu a vodních sportů. V blízkém okolí jsou desítky kilometrů dobře značených cyklistických tras po celé Třeboňské pánvi, které jsou pro svůj rovinatý terén vhodné i pro fyzicky méně zdatné jedince. Ubytovna svou polohou nabízí dostatek příležitostí k aktivnímu i klidnému odpočinku nebo i výletů do historicky a turisticky zajímavých míst: např. Třeboň, NovéHrady, Trocnov, atd.

Místní řeka Lužnice je již po dlouhá léta oblíbená mezi vodáky a určitě stojí i třeba za jednodenní odpočinkové splutí. Okolní lesy každoročně lákají houbaře a sběratele lesních plodů. Turistická ubytovna má kapacitu 21 lůžek, společenskou místnost s televizí, jídelnou, vybavenou kuchyň, pánské a dámské sociální zařízení, velké venkovní ohniště s posezením.

Ubytovna je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro celé party, nebo skupiny lidí. Skladba pokojů: 1x 3 lůžkový, 2 x 4 lůžkový, 2 x 5 lůžkový.

Kontakt

Radka Márovcová
Tel: 777 171 222
Email: rjip@seznam.cz
www: http://ubytovaniujezera.sweb.cz

Fotky

Komerční sdělení