Úvod Propagační články HFOshop.cz prezentoval svoje zboží na výstavě Natura Viva 2012

HFOshop.cz prezentoval svoje zboží na výstavě Natura Viva 2012

4 013

Internetový obchod s rybářskými a loveckými potřebami HFOshop.cz se v květnu letošního roku prezentoval na tradiční výstavě Natura Viva 2012. Tato výstava je jedinou akcí v celé České republice, která se orientuje na firmy, jež podnikají v oblastech myslivosti, rybářství, lovectví, zahrádkářství a včelařství. HFOshop.cz zde představil krom jiného lovecké a rybářské potřeby americké značky Cabela‘s, které patří mezi špičkové produkty svého druhu. Obchod je autorizovaným dealerem značky Cabela‘s.

Americká společnost Cabela‘s rozhodně není rybářům a lovcům neznámá. Její produkty patří mezi celosvětovou špičku. Díky internetovému obchodu HFOshop.cz si je nyní mohou snadno pořídit také čeští rybáři, myslivci a lovci. V nabídce jsou k dostání stylové pruty pro různé druhy rybaření, dále pak také další potřeby, jakými jsou batohy, tašky, navijáky, podběráky, vezírky a další věci, které každý rybář v rámci svého koníčku jistě rád využije.

Prezentace špičkových produktů

Návštěvníci výstavy Natura Viva 2012 měli možnost se důkladně seznámit s produkty značky Cabela‘s, které nabízí internetový obchod HFOshop.cz. K vidění byly výrobky ze špičkových materiálů, jako jsou Goretex či MT050. V případě zájmu si návštěvníci mohli zboží rovnou zakoupit. Pokud tak neučinili a mají zájem o lovecké a rybářské potřeby americké značky Cabela’s, mohou využít nákupu u autorizovaného prodejce této značky – obchodu HFOshop.cz.

cabelasHFO

Komerční sdělení