Úvod Inzerce

Inzerce

Podmínky přidání objektu do katalogu

Do našeho katalogu je možné přidat jakékoliv ubytovací zařízení (chatu/chalupu/srub/penzion…) za podmínky, že může sloužit pro rybářskou dovolenou. V blízkosti se tedy musí nacházet nějaký rybářský revír (státní či soukromý), kde je možné provozovat sportovní rybolov. Cílem katalogu je vytvořit přehlednou databázi ubytování pro rybáře na jednom místě.

Cena za přidání objektu

Do katalogu zařazujeme objekty za jednorázový roční paušální poplatek, ve kterém je zahrnuto zpracování Vašeho inzerátu (úprava textu, vyhotovení interaktivní mapy, vložení vlastního kalendáře obsazenosti a vytvoření přístupu k zadávání termínů, vytvoření galerie z fotografií a další…). Budete-li chtít v budoucnu svůj inzerát upravit, provedeme toto vždy zcela ZDARMA. Stačí nás kontaktovat e-mailem a úpravy rádi provedeme.

Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je pouze 699,- Kč včetně DPH / rok
(pokud máte vlastní webovou stránku a uvedete na ní odkaz na Rybářskádovolená.cz, vložíme Vám inzerát za zvýhodněnou cenu 499,- Kč / rok)

Platební podmínky
Po zpracování a zveřejnění Vašeho inzerátu Vám bude vystavena faktura se 14 denní splatností. Fakturu standardně zasíláme v elektronické podobě (formát PDF) e-mailem.

Proč být v našem katalogu?

Úzce se specializujeme na rybářskou dovolenou (pouze ubytování v blízkosti rybářského revíru)
Máme velkou návštěvnost, propagujeme tento web na největších rybářských portálech, kde nakupujeme reklamu
Máme přední pozice ve vyhledávačích (Google, Seznam) na fráze „rybářská dovolená“, „rybářské chaty“, „dovolená pro rybáře“ a spoustu dalších…
– Nebereme si žádnou provizi z objednávek ubytování, uvádíme vždy přímý kontakt na majitele objektu, peníze z pronájmu jsou tedy jen Vaše
– Rádi do Vašeho inzerátu přidáme i odkaz na Vaší www stránku (pokud ji máte) a výrazně Vám zvýšíme návštěvnost
Máme mnoho spokojených klientů, kterým každoročně zaplníme ubytovací kapacitu na celou sezónu

Co může Váš inzerát obsahovat?

Váš inzerát zveřejníme přesně v takové podobě, jaké si budete přát. Aby měl Váš inzerát co největší účinek, doporučujeme Vám uvést následující informace:

Vhodný název objektu (titulek inzerátu)

Popis ubytování a možnosti pro rybáře (rybáři se často ptají například na vzdálenost objektu od vody, jaké druhy ryb se zde loví apod…)

Ceník ubytování (pokud nechcete uvádět, nemusíte)

Kalendář obsazenosti (na přání Vám bude vytvořen vlastní kalendář v inzerátu, do kterého budete mít přístup jenom Vy a budete ho moci jednoduše editovat/zadávat obsazené termíny, takže návštěvníci webu budou mít přehled o aktuální obsazenosti Vaší chaty – ukázka kalendáře zde)

Kontakt (e-mail, telefon, případně i www stránka)

Fotografie ubytování (můžete nám zaslat libovolné množství fotek, v rámci ceny Vám vytvoříme galerii do inzerátu)

GPS pozice ubytování (pokud uvedete, vytvoříme Vám v inzerátu zdarma interaktivní mapu, kde bude Váš objekt zvýrazněn šipkou)

Důležité upozornění: Pokud se už Váš objekt/inzerát nachází i někde jinde, neposílejte nám úplně stejné znění Vašeho inzerátu (nekopírujte jej, ale napište originál či trochu upravte). Pošlete-li nám zkopírovaný text inzerátu, vyhledávače (Google, Seznam) jej budou brát jako duplicitu a nezařadí ho do vyhledávání – snížíte si tedy zbytečně možnost nalezení Vašeho ubytování ve fulltextovém vyhledávání.

Svoje inzeráty zasílejte na e-mail: info@rybarskadovolena.cz

Text inzerátu můžete poslat zpracovaný v textovém editoru (např. Word atd.), fotky nám zašlete v příloze e-mailu. Váš inzerát bude poté zpracován a zařazen do katalogu.

V případě jakýchkoliv jiných dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Kontakt

PROVOZOVATEL:

Bc. Filip Číhal
Osvobození 26
588 22 Luka nad Jihlavou

E-mail: info@rybarskadovolena.cz
Tel.: +420 605 905 439

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Filip Číhal
Osvobození 26
588 22 Luka nad Jihlavou

IČ: 76157385DIČ: CZ8908044706 (plátce DPH)
Č. účtu: 220463998/0300 (ČSOB)