Úvod Jihočeský kraj FISHERMAN’S LIPNO APARTMENS – pronájem domů nejen pro rybáře

FISHERMAN’S LIPNO APARTMENS – pronájem domů nejen pro rybáře

1 424

Pronajímáme celoročně skvěle zařízené domy přímo na břehu Lipna, nacházející se mezi obcemi Milná a Frymburk v resortu Lakeside Village. Specializujeme se na služby klientům, kteří očekávají na svých rybářských zájezdech nejen skvělé rybářské zážitky, ale i vysoký standard služeb.

FISHERMAN’S LIPNO APARTMENS – pronájem domů nejen pro rybáře
FISHERMAN’S LIPNO APARTMENS – pronájem domů nejen pro rybáře

Nabízíme k pronájmu 2 domy přímo na břehu Lipna. Domy jsou nadstandardně vybaveny, obsahují velkou obytnou místnost s kuchyňským koutem, televizí a krbem, dále 2 koupelny s WC, v patře 3 ložnice po 2 lůžkách s velkou terasou s výhledem na jezero. Možnost přistýlky na rozkládacím gauči. K nadstandardnímu vybavení patří například 3 televize, plně vybavená kuchyň, kávovar – preso, venkovní gril a venkovní sauna pro 4-5 osob. Rybáři jistě ocení, že ke každému domu je 1 rybářský kajak zdarma.

Tím naše služby ale nekončí. Klienti domů FLA (Fisherman’s Lipno Apartmens) mohou čerpat slevu 10% slevu v naší půjčovně rybářských lodí. K dispozici jsou 2 motorové čluny s echoloty, s výbavou pro lov dravců. Dále můžeme nabídnout americké šlapací rybářské kajaky Jackson, rovněž s echoloty. V neposlední řadě můžeme poskytnout služby rybářského průvodce. Pro více informací můžete navštívit stránky www.fishermanslipno.cz nebo volat: Jirka 770 112 114, Petr 777 321 929.

Těšíme se Vás a případně na společné rybářské zážitky!
Fishermans Lipno Apeartmens

Kontakt

Fishermans Lipno Apeartmens
Tel.: Jirka: 770 112 114, Petr: 777 321 929
WWW: www.fishermanslipno.cz

Fotogalerie

Komerční sdělení