Úvod Královehradecký kraj Netradiční ubytování v historické budově bývalého špejcharu

Netradiční ubytování v historické budově bývalého špejcharu

7 646

PRO RODINY S DĚTMI – Na statku je možnost ubytování pro rodiny s dětmi, pro které je zde připravena trampolína, houpací síť, možnost využití prostoru louky pro hry a skotačení. Seznámení se zvířátky. Možnost zajištění ohniště, opékání ve venkovním krbu.

Jízda v sedle 250,-Kč/hod., Dovoz a odvoz autem – cena dle dohody, Lukostřelba 50.-/hod., Reflexní masáže chodidel s bylinkovou lázní 250,- Kč, Výživové poradenství 200,-Kč/hod., středy – cvičení pro ženy 50,-Kč, plavba na lodičce na rybníčku zde v místě – propůjčení lodičky 65,-Kč, instruktor plavby po Orlici 650,-Kč/den + náklady (pokud vzniknou).

Cca. 25 kilometrů od ubytování se nachází ÚN Rozkoš, kde je možné rybařit.

PRO SKUPINY lidí společných zájmů jako např. jóga, tanec, cvičení, oslavy narozenin a jiná setkání. Cvičení je ideální za pěkného počasí na louce a za nepříznivého počasí lze pro skupiny domluvit prostor vyjímečně ve škole a nebo ve špejcharu.

PRO PÁRY – romantické ubytování ve špejcharu. V přízemí je malá kuchyňka s posezením u krbu, infrasauna. Venkovní krb na opekání a posezení. V okolí je přílelžitost k vyjížďkám na kole na zdejších cyklotrasách.V Křivicích je také zastávka pro cyklobus, který rozváží cyklisty na výlety www.euro-gacensis.cz, návštěva zámku v Opočně (10 km), v Doudlebech(17 km), Častolovicích(10 km), na hradě Potštejně (20 km). Přírodní koupaliště a paintball je vzdálen (3 km). Řeka Orlice nabízí vodáckou výpravu na lodi, kde nejbližší nástupní místo je v Týništi nad Orlicí (5 km) www.lodkyorlice.cz My Vám můžeme poskytnout instruktora pro plavbu po řece.

Kontakt a ceník:

Pronájem celé budovy na noc:
– pro 1 osobu 500,- Kč
– pro 2 osoby 700,- Kč
– pro 3 osoby 850,- Kč
– s dětmi 1000,-Kč / pro rodinu 4 – 5 osob
– skupiny 6 – 9 osob 1200,-Kč / 1 noc
Veškeré další info a kontakt na stránce:
http://www.statekpodkrivinou.estranky.cz/clanky/ubytovani.html

Fotoglarie:

Komerční sdělení