Úvod Jihočeský kraj Penzion Herbertov

Penzion Herbertov

3 082

penzionCeloročně provozovaný penzion Herbertov nabízí ubytování v jižních Čechách v blízkosti městečka Vyšší Brod, u břehu řeky Vltavy, ve vzdálenosti cca 10 km od Lipenského jezera.

Penzion se nachází v samém srdci revíru Vltava 28 jednoho z nejlepších pstruhových revírů v jižních Čechách a možná v České republice. Díky minimální míře pstruha obecného 45 cm se podařilo vytvořit kvalitní generační hejno a počty pstruhů jsou rok od roku vyšší. Díky teplejší vodě, která vytéká v zimě z ÚN Lipno, ryby rychleji rostou a jsou aktivní i v zimě a tak jsou schopny odolat tlaku kormoránů, kteří zde zlikvidovali kdysi početnou populaci lipana a zasáhly populace i dalších druhů ryb, které se zde vyskytují, jako je jelec tloušť a jelec proudník.

Zájemcům o rybolov na revíru Vltava 28 jsme po předchozí telefonické objednávce schopni zajistit pstruhové povolenky.

Penzion Herbertov disponuje ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích, a čtyřlůžkových a pětilůžkových apartmánech vhodných pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC. V každém podlaží penzionu je k dispozici malá kuchyňka vybavená lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je společenská místnost – herna s televizorem. Pro firemní akce je areál vybaven přednáškovým sálem pro 40 osob. Velmi oblíbené mezi našimi hosty je ubytování v samostatných chatkách, které je možné využívat mimo nejchladnější období roku. Všechny chatky mají dvě ložnice až pro 5 osob, a jsou ve dvou kategoriích. Vyšší kategorie disponuje samostatným WC a umyvadlem s tekoucí studenou vodou a topením elektrickými přímotopy, ve všech je lednice a vařič. V hlavní budově je pro hosty k dispozici umývárna, sprchy a WC. Našim hostům nabízíme stravování formou snídaně, polopenze či plné penze dle vlastního výběru, ve večerních hodinách lze navštívit bar.

Areál penzionu Herbertov je vybaven kurty pro tenis, volejbal, basketbal apod. Pro zabavení nejmenších dětí máme pískoviště a různé atrakce. Pro milovníky grilování je k dispozici ohniště. Celý areál je uzavřený uprostřed přírody, čímž zajišťuje ideální podmínky pro trávení klidné dovolené. Parkování vozidel hostů je bezplatné na vlastním parkovišti. Samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Náš penzion se nachází v ideální lokalitě pro trávení aktivní dovolené ve všech ročních obdobích v blízkosti lipenského jezera. V okolí se nalézá mnoho historických a technických památek (např.klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Český Krumlov). Nedaleká Lipenská přehrada nabízí velké množství různých zajímavých zážitků a atrakcí.

Kontakt:

Recepce Penzionu
Tel: +420 601 571 878
Email: info@penzionherbertov.cz
Fotografie a ceník najdete také na www.penzionherbertov.cz

Fotogalerie:

Nebo na našem fb:

Komerční sdělení