Úvod Jihočeský kraj Pronájem dvou chat u vody, hausbótu a kajutového člunu na orlické přehradě

Pronájem dvou chat u vody, hausbótu a kajutového člunu na orlické přehradě

23 986

Nabízím pronájem dvou chat u vody a hausbótu na Orlíku.

Chata Podskalí je vzdálená cca 100m od písčité pláže, na kterou dojdete po lesní pěšině. Pramice s vesly je pro Vás k dispozici po celou dobu pobytu. Chata je vybavena pro pobyt max. 6 osob a nachází se v přímém sousedství lesa. Parkování pro dvě auta je přímo na pozemku. K dispozici je i posezení s pergolou a zděným grilem.
Více informací o ceně, volných termínech a fotogalerii naleznete na stránce: http://chatynaorliku.unas.cz/chata_podskali.html

Chata Loužek se nachází nedaleko hráze orlické přehrady v sousedství lesa cca 150m od vody, ke které se dostanete po lesní pěšině. I zde je pro Vás k dispozici pramice s vesly. Chata má kapacitu max. 8 osob. Parkování je u pozemku. Pro večerní posezení je tu pro Vás prostorná terasa, případně zahradní posezení s grilem.
Více informací o ceně, volných termínech a fotogalerii naleznete na stránce: http://chatynaorliku.unas.cz/chata_louzek.html

Hausbót
Nabízíme tři možnosti pronájmu: s možností plavby, bez možnosti plavby s pramicí, a bez možnosti plavby s katamaránem a motorem 5hp.
Záleží na Vás, jakou variantu pronájmu si zvolíte. Hausbót má kapacitu max. 3 osoby a je zakotven u kempu Radava.
Více informací o ceně, volných termínech a fotogalerii naleznete na stránce: http://chatynaorliku.unas.cz/hausbot.html

Kajutový motorový člun
Projeďte se po Vltavě na palubě motorového člunu. Není potřeba vlastnit kapitánský průkaz (VMP). Člun s relativně prostornou kajutou, kde najdete malou kuchyňku s jednovařičem, dřezem, úložnými prostory, dvěma lůžky a rozkládacím stolkem. WC je oddělené. Vlastní paluba je zastřešená bimini stříškou, která Vás ochrání před sluncem i před deštěm. Na palubě je kormidelna s pohodlnou sedačkou, odkud se loď ovládá. Dále stolkem a dvěma protilehlými sedačkami sloužící také jako lůžka. Loď lze pronajmout na týden, ale i třeba pouze na jeden den. Kapacita pro plavbu je 5 osob, pro spaní 4 osoby.
Více informací o ceně, volných termínech a fotogalerii naleznete na stránce: http://chatynaorliku.unas.cz/kajutovy_clun.html

Celou nabídku, podrobné informace a rezervace naleznete na webu: http://chatynaorliku.unas.cz, případně nás můžete kontaktovat na tel.: 777 602 603.

Kontakt

Martin Peteřík
Tel.: 777 602 603
E-mail: mopss {zav} seznam.cz

Fotogalerie

Komerční sdělení