Úvod Jihočeský kraj Ubytování u přehradní nádrže Orlík

Ubytování u přehradní nádrže Orlík

14 581

Chalupa je umístěna na klidném a zároveň jednom z nejhezčích míst lokality, v těsné blízkosti Orlické nádrže, zámeckého parku a rybníka. Zámek Orlík je vzdálen necelých 5 minut pěší chůze, stejně tak k zátoce s možností chytání ryb v přehradní nádrži. Pronajímaný objekt nabízí ubytování ve dvou od sebe oddělených budovách, spojených atriovým dvorkem a obklopených zahradou. Při pronájmu jedné z chalup máte dostatečné soukromí, je také možné pronajmout si oba sousedící objekty najednou.

Objekt A:

Jedná se o samostatný objekt, který je zcela k dispozici ubytovaným návštěvníkům. Vchod do objektu je z přilehlé zahrady, po schodech na terasu, kterou se dostanete přímo do obytné haly. V prostorné, stylově vybavené hale naleznete možnost posezení u krásného krbu či televize. Po schodech dolů se schází do vybavené kuchyňky se sporákem a troubou. Je zde jídelní stůl a lednice s větším  mrazákem. Malá okna z kuchyňky vedou směrem do atriového dvorku. Dole je též koupelna se sprchovým koutem a WC. V podkroví, nad obytnou halou, se pak nacházejí dvě samostatné ložnice (3 + 1,5 lůžka) a jeden předpokoj s balkonem a výhledem na rybník a zámecký skleník. V této místnosti je možnost menšího posezení a jedno další 1lůžko na přespání.

Návštěvníkům budovy A je k dispozici oplocená zahrada s terasou, kde je zahradí stůl, židle a přenosný gril. Parkování je možné na oploceném pozemku sousedícím se zahradou, kde je také umístěno dřevo připravené k použití do krbu v hale.

Objekt B:

Pronajímaný apartmán je součástí druhé budovy B, v této se nachází ještě jedna bytová jednotka, patřící majiteli objektu, ta však bývá v letním období zpravidla prázdná. Apartmán má vlastní vchod z uzavřeného průjezdu patřícímu k objektu, kde je i možnost parkování. Tento objekt je menší, avšak  zcela dostačující svojí velikostí  pro ubytování  3 osob,  případně 4 osoby s  možností přespání v kuchyni na rozkládacím gauči.

K ubytování je zde k dispozici jeden větší obytný pokoj se třemi lůžky, stolem, komodou a TV, dále pak vybavená kuchyňka s jídelním stolem a gaučem, kde v případě potřeby může přespat jedna dospělá osoba. V předsíni je skříň a lednička s mrazákem. Dále pak samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Návštěvníkům apartmánu, tj. budovy B, je slouží uzavřený, udržovaný atriový dvorek vybavený zahradním nábytkem a venkovním krbem nebo přenosným grilem.

Pronajímaný apartmán je součástí druhé budovy B, v této se nachází ještě jedna bytová jednotka, patřící majiteli objektu, ta však bývá v letním období zpravidla prázdná. Apartmán má vlastní vchod z uzavřeného průjezdu patřícímu k objektu, kde je i možnost parkování.

Možnosti trávení volného času:

Možnost rybolovu v nádrži Orlík (rybářský lístek možno zakoupit přímo v obci)

Vycházky do zámeckého parku (Schwarzenberská hrobka, výhledy na zámek a přehradní nádrž Orlík, Žďákovský most apod.), prohlídka zámku

Pravidelná lodní doprava od zámku Orlík na hrad Zvíkov nebo přehradu Orlík a zpět

Výlety do okolí (Zvíkov, Písek, Blatná, Březnice, Strakonice, Milevsko, Tábor apod.)

Možnost koupání v přehradní nádrži Orlík (v případně nevhodného počasí i v bazénech ve Zvíkovském Podhradí, Strakonicích, Písku)

Možnost podnikání cyklistických výletů do okolí

Tenisový kurt v těsné blízkosti (pouze po domluvě a za poplatek)

Jízda na koni (jezdecká škola směr Milevsko)

Obec Orlík nad Vltavou

V obci Orlík se nachází samoobsluha COOP a další dva obchody s potravinami a drobným zbožím. Menší obchůdky mají otevřeno i o víkendu, prodávají chutné pečivo z nedaleké pekárny.

Je zde také možnost stravování v několika restauracích, denně otevřená pošta a zdravotní středisko s občasným provozem. Nejbližší bankomat je v Milevsku, cca 10km. Do obce jezdí pravidelná autobusová doprava.

V ceně je zahrnuta: spotřeba elektrické energie, ložní prádlo, dřevo do krbu.

Závěrečný úklid objektu není zahrnut v ceně. Úklid provádí nájemce.

Cena za pobyt se platí na místě.

Kontakt

Jan Král
Telefonní spojení
+420 222 959 844 (pevná linka)
+420 724 282 892 (mobil 1)
+420 602 391 835 (mobil 2)
+420 383 491 057 (pevná linka v letních měsících)

E-mail: info@ubytovaniorlik.cz

Více informací a fotek na webu: ubytovaniorlik.cz

Fotky:

Komerční sdělení