Úvod Jihomoravský kraj Ubytování v Moravském krasu, Chata Káťa

Ubytování v Moravském krasu, Chata Káťa

14 438

Téměř idylické ubytování v chatě Káťa, přímo stvořené pro ničím nerušenou typickou českou dovolenou v kouzelné krajině Moraského krasu. Chata Káťa leží v  udržované zahradě na břehu rybníka. MRS – Vyškov revír Rakovec 2, Ruprechtov 1,6 ha. Přímo s terasy máte výhled na děti, prohánějící se na pramici. K rybníku vlastní vstup, rybařit lze přímo pod chatou 15 m od chaty 2 m od pozemku. Proti slunci i dešti Vás ochrání venkovní zastřešené posezení, vybavené krbem pro grilování a houpačkami pro děti. Chata leží nedaleko obce Ruprechtov. Je ideálním východiskem pro Vaše prozkoumávání fantastického prostředí Moravského krasu. Ubytování a jeho velmi blízké okolí nabízí strávení aktivní, bohaté a klidné dovolené. Na dosah jsou Vám koupání v rybníku či nedalekém aquaparku, příroda, lesy, houby, jeskyně, propasti, hrady, zámky, zříceniny, památky či opravdové Westernové městečko. Nezapomeňte, že Moravský kras, Brno a okolí , střední a jižní Morava je kraj milý, úžasný a pohostinný, provoněný lesy, vínem a hodnými lidmi ctící bohaté kulturní a zvykové tradice.

Ubytování v Moravském krasu, Chata Káťa
Chata Káťa

Téměř celý příjezd k chatě Káťa je po asfaltové komunikaci s možností parkování na vlastním oploceném pozemku. Vstup do chaty je z terasy do zádveří, odtud možno na záchod s umyvadlem, do pokoje nebo kuchyně a dalšího pokoje a obýváku. Po strmém schodišti vystoupáme do spojené ložnice (s jedním balkonkem) v první části dvojlůžko a ve druhé tři samostatná lůžka s nočními stolky a lampičkami. Na těchto 5 standardních lůžek je poskytováno povlečení. Jako přistýlky lze použít tři skládací pohovky v obýváku a palandu v pokoji.

Mapa a příjezd k chatě

Ideální místo v Moravském krasu pro Vaše klidné a rodinné ubytování

Na terase chaty je k dispozici zahradní nábytek. Venkovním schodištěm z terasy sejdeme k ohništi a venkovní solární sprše a také do suterénu, kde je koupelna a garáž s možností uložení kol. V koupelně je umyvadlo, vana se sprchou a mraznice. Zde je možno uložit ulovené ryby. Po dohodě lze na chatě zapůjčit dětskou stoličku, postýlku, kočárek , hopsadlo, nafukovací člun, surfové prkno (bez plachty a stěžně), jízdní kola (bez pravidelné údržby) a pruty na ryby. Ryby lze lovit přímo u chaty (20m) na povolenku MRS. Cena pobytu zahrnuje spotřebu vody,rekreační popl.,popl. z lůžkové kapacity, parkování a 5 x povlečení. V ceně není zahrnuta spotřeba el. Platí se na místě 6kč kw. V prázdninách jen týdenní pobyty so – so.  v měsíci červenci a srpnu 1800,-Kč.

Měsíce duben, květen, červen, září a říjen je cena za celý objekt a noc 999,- Kč a lze volit den nástupu.

Moravský kras, aktivity v okolí Moravského krasu

Romantická chata Káťa, kontaktní údaje

Pavel Blatný
č. ev. 1006
Ruprechtov
blatnyp@volny.cz
Mobilní telefon: +420731579644
GPS: N49°19’25.487“ E16°50’51.181“

Více info na www: www.ubytovanimoravskykras.cz

Romantická chata Káťa, na mapě

Fotogalerie

Komerční sdělení